نمایش خبر
نمایش خبر

کلنگ ساخت دبستان دخترانه ۶ کلاسه به مساحت ۳ هزار مترمربع در روستای سیدمیرزا استان یزد به زمین زده شد

کلنگ ساخت دبستان دخترانه ۶ کلاسه به مساحت ۳ هزار مترمربع در روستای سیدمیرزا استان یزد به زمین زده شد


عملیات اجرایی ساخت مدرسه دخترانه ۶ کلاسه حاج کاظم ترابی به مساحت ۳ هزار مترمربع و زیربنای هزار مترمربع در روستای سیدمیرزای استان یزد آغاز و کلنگ فرایند ساخت این مدرسه توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان به زمین زده شد.

در این مراسم مدیر کل آموزش و پرورش استان با تجلیل از عمل خیرخواهانه خیّر نیک اندیش، آب و مدرسه را مایه آبادانی در هر روستا دانست و از همراهی و همکاری مجمع خیرین مدرسه ساز ، فرماندار یزد و اداره کل نوسازی مدارس در توسعه مدارس استان قدردانی و تشکر کرد.
در ادامه این مراسم فرماندار یزد در سخنانی اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه خیرین مدرسه ساز را در زمینه ساخت و تجهیز مدارس استان و شهر یزد و بخش مرکزی، آن هم در شرایط نامناسب اقتصاد فعلی ستودنی دانست و گفت: اینگونه افراد نیک اندیش و یکی از رموز موفقیت آنها همین تفکر است.
در ادامه این مراسم مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان گفت: کمکهای خیرین مدرسه ساز در سال ۹۹ بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در امر ساخت و توسعه و مرمت مدارس برآورد شده است.
وی افزود: سازمان نوسازی مدارس و اداره کل آموزش  پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز سه ضلع مثلث مدرسه سازی در استان یزد و به لحاظ جذب کمکهای خیرین مدرسه ساز استان یزد در ردیف اول استانهای کشور قرار دارد.
امیرحسین رادمنش خاطر نشان کرد: مدرسه ۶ کلاسه حاج کاظم ترابی در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و زیربنای هزار مترمربع و به صورت صددرصد خیری احداث میشود.
در پایان این مراسم از حاج کاظم ترابی خیر مدرسه ساز تجلیل و کلنگ ساخت این مدرسه توسط مدیر کل آموزش و پرورش زمین زده شد.