سفر مدیر کل آموزش و پرورش استان به وزارت

سفر مدیر کل آموزش و پرورش استان به وزارت


"محسن موحدی فرد" مدیر کل به همراه "علی دهقان بهابادی" سرپرست معاونت پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان یزد در سفر به وزارت با دکتر حسن ملکی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و دکتر خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ دکتر حسن ملکی ضمن قدردانی از حضور میهمانان، به اهمیت آموزش، تربیت و یادگیری دانش آموزان به روش های نوین و از طریق بسته های جدید آموزشی و طرح "بوم" با توجه به رویکردهای سند تحول بنیادین  آموزش و پرورش تاکید کرد.
"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز به ارائه گزارش کاملی از وضعیت آموزشی و پرورشی در استان پرداخت و افزود: همکاران ما در مجموعه ی آموزش و پرورش یزد می کوشند با امکانات موجود بهترین سطح آموزشی و تربیتی را برای دانش آموزان عزیز استان فراهم آورند.
علی دهقان بهابادی سرپرست معاونت پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی نیز در این دیدار ابراز امیدواری کرد با خدمات ارزنده و زیربنایی تحولی که داریم در نظام آموزشی و پژوهشی تغییرات خوبی صورت گیرد.
همچنین در دیدار با دکتر خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گزارش آمار امتحانات نهایی سال دوازدهم مورد تحلیل قرار گرفت.
 
آدرس کوتاه :