دیدار مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد

دیدار مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد


به مناسبت گرامی داشت هفته معلم مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دردیدار با  مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش گفت: علامه شهید "مرتضی مطهری" (رضوان الله تعالی علیه) یک راهنما، معلم واقعی و تاثیر گذار و الگو برای زندگی سالم ،خدایی و انسانی است.
"آیت الله ناصری" دغدغه استاد مطهری را هدایت جامعه برشمرد و اظهار داشت:شهید مطهری در حوزه علمیه قم منزلت و جایگاه والایی داشت و اعتبار و شخصیت او زبان زد بود.
امام جمعه یزد آثاروسخنان استاد مطهری را حاوی مطالب ارزشمند  و مفید عنوان کرد و افزود:ندای درونی و خدایی او برکت داشت و با ارتباط قوی که با خدا بر قرار کرده بود به مقام قرب و وصل الهی رسیده بود.
"آیت الله ناصری" در بخش دیگری از سخنان خود به مقام انسان و انسانیت اشاره کرد و گفت:دراست باید همراه با وراثت باشد و علما وارثان انبیاء هستند و آن چیزی که به انسان ارزش می دهد ماهیت اصلی و حقیقی انسان است و اگر انسان از حقیقت خارج شود دیگر ارزشی ندارد.
نماینده ولی فقیه در استان اصل و ارزش انسان را اندیشه و تفکر و اقدام خیر و نیکویی که او انجام می دهد دانست و اظهار داشت: آموزش ما باید همراه با معنویت باشد  و منتج به رسیدن به قرب به الهی  باشد.
گفتنی است در این دیدار که به مناسبت شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد "محسن موحدی فرد" مدیرکل آموزش و پرورش هم گزارش کوتاهی از برنامه های این ایام ارائه نمود.
آدرس کوتاه :