حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در جلسه شورای معاونین وزارت

حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در جلسه شورای معاونین وزارت


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در سفر یک روزه خود به تهران در جلسه شورای معاونین وزارت حضور یافت و با معاونین وزیر و مدیران کل ستادی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  "محسن موحدی فرد"   با حضور در وزارت آموزش و پرورش با معاونین وزیر و مدیران کل ستادی وزارت آموزش و پرورش دیدار و در خصوص مشکلات پیش روی آموزش و پرورش استان گفتگو کرد.

"موحدی فرد" دو چالش اصلی پیش روی استان را تامین اعتبار لازم جهت پرداخت معوقات نیروهای خرید خدمات آموزشی و همچنین معلمین حق التدریس نام برد و خواستار همراهی و حمایت مسئولین وزارت متبوع شد.
همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در دیدار  با " الهیار ترکمن "  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیرو  یارمحمد حسین بُر مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت، علی عسگری مدیر کل بودجه و مدیریت منابع وزارت و احمد کرمی ذیحساب و مدیرکل امور مالی  پیگیر معوقات  و مسائل رفاهی و معیشتی خانه های معلم ، تجهیزات مورد نیاز کلینیک رفاهی ،درمانی و بیمه تکمیلی فرهنگیان استان شد .
در دیدار مدیرکل با رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر مباحث مربوط به پیش دبستانی، دبستان، توجه به مناطق محروم ، توسعه پوشش تحصیلی و اجرای بسته های تحولی مربوط به مقطع ابتدایی استان مطرح شد .
موحدی فرد در ادامه با " علیرضا کاظمی " معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و علی رمضانی  مدیر کل اردوگاهها ،  مسعود شکوهی مدیر کل امور تربیتی و مشاوره نیز دیدار کرد و در خصوص مسائل فرهنگی ، تربیتی ،اردوگاه ها ، نحوه برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی و همچنین کمبود سرانه پرورشی و اهمیت مسائل مشاوره ای مدارس مطالبی را ایراد نمود.
در ادامه ، دیدار با  مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت ، محمد محسن بیگی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی  و محمد جعفری مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت  نیز انجام و درباره طرح کوچ، مسائل بهداشت و سلامت دانش آموزان و تخصیص تجهیزات ورزشی به مدارس بحث و تبادل نظر شد .
گفتگو با علیرضاکمره ای معاون آموزش متوسطه و قول پیگیری بازسازی و نوسازی و تجهیز هنرستان ها از دیگر برنامه این دیدار بود .
قابل ذکر است: "محسن موحدی فرد" مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در بدو انتصاب پیگیری امور مربوط به معلمان خرید خدمات آموزشی اعم از پرداخت حقوق و بیمه آن ها را در دستور کار خود قرار داد.

 

آدرس کوتاه :