برگزاری جلسه معاونت تربیت بدنی وسلامت با اعضای انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان یزد

برگزاری جلسه معاونت تربیت بدنی وسلامت با اعضای انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان یزد


جلسه انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان یزد با حضور سرپرست معاونت تربیت بدنی وسلامت و اعضای انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان در دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "مصطفی خلیلی" در این نشست هدف از تشکیل انجمن معلمان تربیت بدنی را تولید و انتشار علم و بسترسازی برای حضور موثر معلمان در امور آموزشی و پژوهشی دانست و افزود : اهداف این انجمن بهره گیری از معلمان پیشکسوت و شاغل برای استفاده ازبرگزاری همایش های علمی – آموزشی و سمینارها وکنفرانس ها جهت ارتقای رویکرد علمی – پژوهشی معلمان تربیت بدنی می باشد.

وی ضمن ابراز امیدواری از ثبت این انجمن در استان گفت : این انجمن موسسه ای غیر انتفاعی است که در زمینه های علمی- آموزشی، علمی- پژوهشی و فرهنگی فعالیت می کند  و ابراز امیدواری کرد با استفاده از قابلیت های علمی دانشجویان مقطع دکتری در رشته تربیت بدنی با گرایش های مختلف  و توانمندی اعضای انجمن  گام های مثبت و روبه جلوئی جهت بالا بردن سطح علمی معلمان تربیت بدنی و مشارکت معلمان در امورآموزشی وپژوهشی برداشته شود.

در ادامه اعضای انجمن به بحث وتبادل نظر در مورد اقداما ت انجام شده و  گزارش عملکرد این انجمن و برنامه ها ی خود پرداختند .

قابل ذکر است انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی  با حضور بیش از بیش از 200 نفر از معلمان تربیت بدنی در 4 تیرماه 97 در پژوهشکده آیت الله خامنه ای برگزار گردید که پس از شمارش آرا هفت عضو اصلی این انجمن انتخاب شدند و در نهایت در19 اسفند 988 انجمن علمی و آموزشی معلمان تربیت بدنی استان یزد به ثبت رسید و رسما فعالیت خود را شروع کرد.

 

                                  

آدرس کوتاه :