نمایش خبر
نمایش خبر

برگزاری جلسه جمع بندی و ارائه نتایج نقل و انتقالات داخل استان

برگزاری جلسه جمع بندی و ارائه نتایج نقل و انتقالات داخل استان


جلسه جمع بندی و ارائه نتایج نقل و انتقالات داخل استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ جلسه  جمع بندی و ارائه نتایج نقل و انتقالات داخل استان با حضور مدیرکل،معاونین پژوهش برنامه ریزی و منابع انسانی و سواد آموزی، اعضای کمیته نقل و انتقالات و روسا و مدیران مناطق ۱۴گانه آموزشی سراسر استان برگزار شد.
"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش در این جلسه انجام نقل و انتقالات را به نوعی تکریم و حفظ شأن و جایگاه مقام معلمان عزیز دانست و تاکید کرد، با رعایت  قوانین ، مقررات ، ضوابط و بخشنامه ها، نهایت تساهل و تسامح در این امر صورت بگیرد و  سعی برآن شود تا حد امکان، نقل و انتقال همکاران بدون مشکل انجام شود.
"محسن موحدی فرد" اظهار داشت: قطعا این همراهی و کمک به فرهنگیان عزیزی که قصد جا به جایی دارند می تواند در بالابردن میزان رضایت شغلی و باالتبع تامین رفاه و آسایش و آرامش آنان موثر باشد.
وی از زحمات شبانه روزی اعضای کارگروه نقل و انتقالات استان و شهرستان ها تشکر کرد و گفت: با تلاش صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده شما عزیزان در سال تحصیلی آینده با مشکلی مواجه نخواهیم بود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد تعداد نیروهای ورودی سال تحصیلی 1401-1400 را  312 نفر عنوان کرد و از ورود 638 نفر فقط از طریق ماده 28 در سال تحصیلی 1402-1401 خبر داد.
" موحدی فرد" به توزیع نیرو با توجه به محرومیت زدایی و تحقق عدالت آموزشی  تاکید کرد و بیان داشت: از سال تحصیلی جدید امکان انتقال نیروهای خرید خدمات آموزشی به شرط موافقت مبدا و نیاز مقصد فراهم گردد.
وی در ادامه به ضرورت تربیت مربی پرورشی و اختصاص سهمیه ویژه دانشگاه فرهنگیان به این حوزه اشاره کرد و اظهار داشت: با پیگیری صورت گرفته و همراهی دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی پیش رو دو کلاس 25 نفره ویژه تربیت مربی پرورشی تشکیل خواهد شد.
گفتنی است در ابتدای جلسه اعضای کمیته نقل و انتقالات و روسا و مدیران مناطق ۱۴گانه آموزشی استان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
شایان ذکر است مقرر گردید در پایان جلسه نتایج مرحله اول نقل و انتقالات استان در سایت اداره کل آموزش و پرورش بارگذاری گردد.