نمایش خبر
نمایش خبر

اعلام شرایط پذیرش سرباز معلم

اعلام شرایط پذیرش سرباز معلم


سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : بخشنامه امریه سرباز معلم سال 1399 آموزش و پرورش به ادارات استان ابلاغ گردید.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با اعلام خبر فوق افزود: متقاضیان سرباز معلم دارای مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ 1/4/1399 یا 1/5/1399 یا 1/6/1399 (بدون مهر غیبت و بدون کسر خدمت) می توانند حداکثر تا 18/2/1399 با در دست داشتن مدارک شناسایی و اصل برگ اعزام (برگ سبز) به واحد امور اداری اداره آموزش وپرورش محل زندگی خود مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.
"سعید اسلامی" با تأکید بر اینکه داوطلبین حتما قبل از ثبت نام بخشنامه را بطور کامل مطالعه نمایند گفت: متقاضیان هنگام مراجعه می بایست فرم های مربوطه اعم از فرم ثبت نام موقت، امتیازبندی، فرم گزینش را بطور دقیق و خوانا تکمیل نمایند و عدم تکمیل کامل فرم ها بخصوص فرم گزینش باعث لغو ثبت نام ایشان می گردد.
 وی گفت: متقاضیان می بایست بومی شهرستان محل ثبت نام بوده و همکاران امور اداری ادارات استان ملزم به ثبت نام از افراد بومی می باشند و افرادی که قبلاً درخواست معافیت پزشکی نموده اند می بایست قبل از ثبت نام با مراجعه به دفاتر پلیس +10 نسبت به لغو درخواست معافیت پزشکی اقدام نمایند. 
اسلامی در پایان افزود: با توجه به سهمیه کمی که برای استان تعیین گردیده است انتخاب نهایی متقاضیان بر مبنای رشته های تحصیلی متناسب با طرح طبقه بندی مشاغل معلمان و بر حسب نیاز در مقاطع آموزشی انجام می شود و مدت خدمت ایشان 2سال تمام بوده و داشتن کسر خدمت تاثیری در مدت امریه پذیرفته شدگان نهایی ندارد .