استان یزد سومین استان مجری طرح تهیه محتوای دوره‌های آموزشی در کانال اولیا و مربیان در بستر شاد

استان یزد سومین استان مجری طرح تهیه محتوای دوره‌های آموزشی در کانال اولیا و مربیان در بستر شاد


رییس اداره انجمن اولیا و مربیان استان یزد خبرداد:
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان استان یزد گفت : استان یزد سومین استان مجری طرح تهیه محتوای دوره‌های آموزشی در کانال اولیا و مربیان در بستر شاد است.


به گزارش  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رییس اداره انجمن اولیا و مربیان استان با اعلام این خبر گفت : اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به عنوان سومین استان کشور که  محتوای دوره‌های آموزشی را تهیه نموده است از روز شنبه هفتم تیرماه به مدت ۷ روز مطالب آن در کانال کشوری اولیا و مربیان در شبکه شاد بارگذاری می نماید.
" ابراهیم پیمان فر" افزود : با توجه شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اجباری مدارس، با عنایت به نقش خانواده ها در سند تحول بنیادین در راستای توانمدسازی و ارتقا سطح آگاهی های اولیای محترم و همچنین اجرای دوره های آموزش خانواده از طریق فضای مجازی، از سوی دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در بستر شبکه شاد کانال انجمن اولیا و مربیان راه اندازی گردید تا مورد استفاده همگان قرار بگیرد.
این مقام مسؤول در آموزش و پرورش استان بیان داشت :  با توجه به تصمیم دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان جهت تهیه محتوای علمی برای کانال در قالب دوره‌های آموزشی، اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد افتخار دارد به عنوان سومین استان کشور  محتوا این کانال را با عنوان "بازی و کارکردهای تربیتی آن" تهیه و جهت استفاده اولیای گرامی در کانال بارگذاری نماید.
پیمان فر ضمن تشکر از همکارانی که در تهیه محتوا مشارکت داشتند به ویژه مدرسان آموزش خانواده و مشاوران مراکز پیوند، از والدین محترم خواستار شد که  با عضویت  در کانال از مطالب علمی و ارزشمند آن بهره‌مند گردند.

آدرس کوتاه :