اختتامیه هفتمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

اختتامیه هفتمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی


مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی برگزار شد,

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش  پرورش استان یزد؛جلسه اختتامیه هفتمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی با حضور مسئولین وزارتی، مدیر کل، معاونین پرورشی و فرهنگی ، روسا و کارشناسان  اداره امور تربیتی استان های سراسر کشور ، در سالن شهید ساداتی اداره کل استان یزد به صورت مجازی برگزار شد .
"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از تلاش تمامی همکاران در سراسر کشور و پیگیری های صورت گرفته در روند برگزاری هر چه باشکوه تر جشنواره تفکر صمیمانه تشکر و قدردانی کرد. 
وی بیان داشت: از بین 320 اثر ارسال شده شرکت کنندگان ، تعداد 43 نفر در مرحله اول داوری در دبیرخانه تفکر در استان یزد امتیاز لازم را کسب کردند که از این تعداد 20 نفر در مرحله نهایی داوری به عنوان برگزیده کشوری انتخاب شدند . 
"موحدی فرد" گفت: هدف از برگزاری جشنواره ارتقای کیفی و مطلوب شیوه های تدریس مربیان، مشاوران و دبیران درس تفکر است که قطعا با این رویکرد جشنواره، حتما به نتایج مطلوب خواهیم رسید . 
"شکوهی" مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش هم با قدردانی از همه عوامل اجرایی جشنواره در استان یزد که در دو سال متوالی راهبری و مسئولیت ششمین و هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی را بر عهده داشتند، از مساعدت و پیگیری های تمامی روسای ادارات و کارشناسان در ارسال آثار تشکر کرد.
وی بیان کرد: مهمترین نکته در درس تفکر روش تدریس است که اگر بتوانیم تمام تمرکز خود را روی روش تدریس و ابزارهای مناسب در ارائه تدریس بگذاریم قطعا به نتیجه مطلوب  کیفی خواهیم رسید.
"حسینعلی ملانوری" معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هم بیان کرد : امسال دومین سالی است که مسئولیت دبیرخانه جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر وسبک زندگی از سوی اداره کل امور تربیتی ، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی بر عهده استان یزد گذاشته شد .
وی با اشاره به ارسال 30 اثر به دبیرخانه جشنواره بیان کرد : از این تعداد آثار ارسال شده، در نهایت از صاحبان 20 اثر برتر در آیین اختتامیه تجلیل شد .
 
آدرس کوتاه :