گردهمایی گروههای آموزشی درس تربیت بدنی استان در خانه معلم شهیددادرس

گردهمایی گروه های آموزشی درس تربیت بدنی استان با حضور اعضای گروه های آموزشی درس تربیت بدنی بیش از 11 منطقه وشهرستان یک آذر ماه درسالن جلسات شهیددادرس برگزارگردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در این نشست معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و  پرورش ضمن خیرمقدم و مراتب تقدیر و تشکر به خاطر عملکرد خوب سال گذشته گرو های آموزشی درس تربیت بدنی  خاطر نشان کرد امسال اولویت برنامه اداره تربیت بدنی با مسئله آموزش و ارتقای توانمندیهای نیروی انسانی از طریق برگزاری کار گاه های آموزشی ،کلاس های مربیگری و داوری و همایش می باشد .
" عباس دهقان " درادامه به چگونگی  نظارت بر اجرای درس تربیت بدنی ، بحث ایمنی تجهیزات ورزشی و برگزاری طرح های وزارتی در مدارس اشاره کرد و گفت : دراین راستا ارائه بازخورد به موقع به کارشناس تربیت بدنی منطقه و استان جهت بهبود کیفیت بخشی درس تربیت بدنی و انتقال تجربیات و ایجاد انگیزه در معلمان و مدیران با توجه به شرایط و امکانات مدرسه ضروری است.
در ادامه " مصطفی خلیلی " رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : ارتقای علمی و عملی نیروی انسانی شاغل در این حوزه و همچنین نقش معلمان تربیت بدنی در تحقق اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت آموزش و پرورش بسیار مهم است  انشاءالله با همکاری و مساعدت اعضای گروه آموزشی درس تربیت بدنی با اداره تربیت بدنی مناطق و استان تمام برنامه ها و فعالیت های ورزشی با کیفیت بهتر به مرحله اجرا در آید و جهت ارتقاء سطح نشاط و شادابی در بین معلمان و دانش آموزان گام های مثبت و رو به جلویی برداشته شود  .
تشریح عملکرد گروه های آموزشی در سال قبل و آشنائی  اعضای گروه با دستورالعمل اجرای درس تربیت بدنی و تجلیل ازآقای میرشمسی سرگروه آموزشی سال های قبل درس تربیت بدنی استان از دیگر برنامه های این گردهمائی بود.

آدرس کوتاه :