گردهمایی پیشکسوتان معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : آموزش و پرورش رکن اساسی درجامعه است .


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر" در این گردهمایی که با حضور پیشکسوتان معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان برگزارشد گفت : آموزش و پرورش رکن اساسی هر جامعه ای است و مهم ترین مولفه آن نیروی انسانی است .
دانافر افزود : اگر معلم خوب و فرهیخته داشته باشیم سایر اجزا و عناصر آموزش و پرورش نیز به عالی ترین شکل ممکن به فعالیت خود ادامه خواهند داد و حو.زه معاونت پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش به این مسئله می پردازد.
وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی مهم ترین عامل کیفیت بخشی در آموزش و پرورش است گفت :  هیچ معلمی فارغ از این نیست که در طول دوران کاری از به روز بودن بی نیاز باشد و معلمان باید همیشه دانش و تحصیلات خود را به روز نمایند .
مدیرکل آموزش و پرورش تصریح کرد : فعالیت  های کیفیت بخشی آموزش و پرورش مربوط به حوزه پژوهش و برنامه ریزی است و معلمان در ارتباط با این حوزه می توانند سطح علمی خود را ارتقاء دهند .
دانافر هدف از برگزاری این گردهمایی را تقدیر از زحمات 3 دهه " دکتر سعید مظلوم " عنوان کرد و افزود : ایشان نقش بسیار ارزنده ای در جلسات شورای تحقیقات و کمیته های تخصصی آموزش و پرورش استان داشته اند.

آدرس کوتاه :