نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس

در راستای تحقق شعار مدرسه محوری نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس برگزار می گردد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان  یزد ، محسن گلستانی فر رئیس اداره روابط عمومی گفت:در راستای تحقق شعار مدرسه محوری به عنوان اصلی ترین راهبرد وزارت متبوع و تبیین آن در سراسر کشور به عنوان فرهنگ سازمانی ،نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس  برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل ارسالی از وزارت متبوع مدارس مشمول طرح –مدارس دوره ابتدایی و دوره دوم متوسطه می توانند تا پایان خرداد 98 نسبت به ثبت و بارگذاری آثار خود در سایت جشنواره به نشانی fses.sru.ac.ir   اقدام نمایند.
لازم به ذکر است: این جشنواره در محورهای برنامه‌ریزی و مدیریت، فرآیند آموزش، فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی، مشارکت والدین و جامعه محلی، فضا و تجهیزات، اقتصاد مدرسه و توسعه منابع، امور ویژه و آموزش و تحقق حقوق شهروندی که خاص دوره دوم متوسطه است، برگزار می‌شود و ارسال آثار تنها از طریق سایت جشنواره امکان‌پذیر است و برای طرح‌هایی که نیاز به‌راستی آزمایی دارند، ارسال ۱۰ تصویر و فیلم ۱۰ دقیقه‌ای نیز پیش‌بینی‌شده است.
ضمنا دبیرخانه این جشنواره تا ۳۱خرداد ۹۸ آثار را می‌پذیرد و هفته اول مرداد ماه نتایج داوری آثار اعلام و در هفته اول شهریورماه جشنواره برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه :