ذیحساب جدید آموزش و پرورش استان معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه ذیحساب آموزش و پرورش استان درسالن شهید ساداتی اداره کل برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد دراین مراسم  با تقدیر از زحمات " حسین علی زارع زاده مهریزی" ذیحساب پیشین این اداره کل ، انتصاب  " محمد جواد شکرانه " را تبریک گفت .

" عباسعلی دانافر" با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش استان در کشور افزود : آموزش و پرورش استان یزد  از دیر باز  از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده که این میراث از گذشتگان به ما رسیده است و وظیفه ما حفظ و حراست و ارتقاء این جایگاه است .

 دانافر با اشاره به گستردگی فعالیت ها در آموزش و پرورش  افزود : ارتباط ، همراهی و همدلی سازمان های اجرایی استان با آموزش و پرورش  در تسهیل امور کارگشا است .

وی به وجود فضای همراهی و همدلی بین دو سازمان اشاره کرد و گفت  :  دستگاههای نظارتی و آموزش و پرورش همه برای یک هدف کارمی کنیم .

مديركل امور اقتصادي و دارايي يزد هم در این مراسم همكاري و تعامل ذيحسابان با مديران را خوب توصيف كرد و گفت: بايد متناسب با نوع خدمات دستگاه ها، مسايل مالي نيز دنبال شود.

علي نمازي، ذيحسابان را كارشناسان خبره در مسايل مالي و مشاوران امين مديران دانست و اظهار اميدواري كرد: كه با همكاري خوبي كه بين مسئولان وجود دارد بتوانيم اهداف و سياست هاي اقتصادي و مالي دولت را به خوبي دنبال كنيم.

وي نقش نظارتي اين اداره كل را در بحث مالي و نقش نظارتي ذيحسابان در هزينه ها و درآمد دستگاه ها را يادآور و خواستار اجراي دقيق قوانين و مقررات و دستورالعمل هاي مالي شد.

آدرس کوتاه :