دویست و پنجاه و پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزار شد

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد؛
با حضور " عباسعلی دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و به ریاست " سید محمد رستگاری " فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزدنشست شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، این نشست با محوریت مدارس تخریبی و تعیین نرخ شهریه مدارس هیات امنایی در محل تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست  به بهسازی و نوسازی فضاهای آموزشی در سند تحول بنیادین اشاره کرد و گفت  : این موضوع باید در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار گیرد .

دانافر ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین اداره کل نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز  خواستار توجه بیش از پیش آنها به مدارس فرسوده استان شد.

سپس فرمانداریزد  به ظرفیت انجمن اولیا و مربیان مدارس اشاره کرد و به لزوم بسترسازی وایجاد زمینه لازم برای مشارکت خود جوش همه دستگاه های اجرایی و آحاد جامعه تاکید نمود .

سید محمد رستگاری گفت:جلب اعتماد عمومی  زمانی محقق می شود که همه راه های ممکن برای مشارکت گسترده هموار و بستر مناسب فراهم شده باشد تا بتوانیم وضعیت فیزیکی مدارس را سامان دهیم.

شایان ذکر است تعیین نرخ شهریه مدارس هیات امنایی در سال تحصیلی 99-98 از دیگر مصوّبات این جلسه بود.

گفتنی است مدیران نواحی یک و دو دراین نشست به ارائه گزارش اجمالی از وضعیت مدارسی که به تعمیرات اساسی نیاز دارند پرداختند و  اعضای حاضر درجلسه پیشنهادها و راهکارهای خود را ارائه نمودند.

 

 

آدرس کوتاه :