آغاز ساخت دو مدرسه خیری در اردکان

این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین شاکر امام جمعه اردکان ،تابش نماینده مردم اردکان، دانافر مدیرکل آموزش و پرورش، شهابی زاد فرماندار شهرستان اردکان و عارفی مدیرکل نوسازی مدارس و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: بیش از ۶۰ درصد مدارس این شهرستان فرسوده است و نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.

" محمدرضا تابش "  افزود: تا پنج سال آینده شش هزار نفر دانش آموز به جمعیت موجود دانش آموزان اردکان اضافه می‌شود که امیدواریم با حمایت خیران در این مدت ۲۴۰ کلاس مورد نیاز ساخته شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش اردکان نیز دراین مراسم گفت :  دو آموزشگاه خیری با کمک 50 میلیارد ریالی خیران، مهرماه به بهره برداری می رسد.

" ابوالفضل کارگر" افزود: آموزشگاه خیری سیدی در شش کلاس درس به مساحت دو هزار و 500 مترمربع  و زیربنای یکهزار و 200 مترمربع برای ۱۸۰ دانش آموز تا دو ماه آینده ساخته می‌شود.
وی گفت: همچنین آموزشگاه خیران کرامتی و نصیری در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با ۱۲ کلاس درس و برای ۳۶۰ نفر دانش آموز تا مهرماه به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است کلنگ آموزشگاه خیّری زنده یاد سید مجید سیدی توسط "حاجیه مریم فتوحی و حاج سید حسین سیدی " و کلنگ آموزشگاه خیّری زنده یاد دکتر نسرین نصیری و زنده یاد حاج میرزا محمد کرامتی  توسط خانواده نصیری به زمین زده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :