اعلام برنامه های بازگشائی مدارس

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برنامه های بازگشایی مدارس را اعلام کرد.


به  گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، دبیر کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر استان یزد به تشریح برنامه های بازگشائی مدارس پرداخت و افزود : این برنامه ها از روز 31 شهریور با جشن غنچه ها و شکوفه ها آغاز می شود و نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان کلاس اولی در کنار والدین خود وارد مدرسه می شوند و در فضائی شاد با مدرسه ، کلاس و معلمان خود آشنا خواهند شد .
" محسن گلستانی فر" زنگ مهر و مقاومت درروز اول مهر را برنامه اصلی بازگشائی مدارس دانست و افزود :این برنامه در تمامی مدارس استان راس ساعت 7:30 دقیقه روز دو شنبه اول مهرماه برگزار خواهد شد .
وی برگزاری جشن جوانه ها برای دانش آموزان ورودی دبیرستان را از دیگر برنامه های بازگشائی در روز اول مهرماه ذکر کرد و افزود این برنامه به صورت  منطقه ای و با محوریت مدارس برگزار می گردد.
گلستانی فر خاطرنشان کرد همزمان با وقت شرعی اولین روز مهر، بانگ توحید در تمامی مدارس استان طنین انداز می شود و دانش آموزان دراول وقت شرعی اولین نماز جماعت مدرسه را اقامه می کنند که در مرکز استان این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در هنرستان 15 خرداد ناحیه یک یزد برگزار می گردد .
این مسئول افتتاح خانه در مدرسه را از دیگر برنامه های بازگشائی مدارس عنوان کرد و افزود : دراین برنامه دانش آموزان مراکز شبانه روزی اولین شب حضور خود در خوابگاه را جشن می گیرند.
وی برنامه شکوه دانش و بچه های رنگین کمان را از دیگر ویژه برنامه های بازگشایی مدارس اعلام کرد .

آدرس کوتاه :