" پيام استاندار يزد به مناسبت گراميداشت روز و هفته معلم "

استاندار يزد با صدور پيامي فرا رسيدن هفته و روز معلم را به همه معلمان دلسوز و فداكار استان يزد تبريك گفته و ياد و خاطره استاد شهيد علامه مطهري(ره) را گرامي داشت. .

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "محمود زماني قمي" در اين پيام آورده است:
تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی داشته است تا مسیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد و بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از ابزارهای مهم توسعه و تضمين افق هر کشوری، تربیت و آموزش صحیح نسل جديد آن می‌باشد.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره استاد شهيد آيت ا... مرتضي مطهري(ره)، تقارن ميلاد باسعادت منجي عالم بشريت، حضرت وليعصر(عج) با  روز معلم را گرامي داشته و اين روز را به معلمان سختكوش و خستگي‌ناپذير كه صادقانه در سنگرهاي تعليم و تربيت مشق عشق مي كنند تبريك گفته؛‌ براي همه عزيزان آرزوي سلامت و سعادت دارم و آرزومندم به مدد خداوند متعال و همت معلمان صبور و كوشا، تلاش بيشتر نسبت به مهارت آموزي، دانش، تجلي اخلاق و اميد را بيش از گذشته براي آينده سازان اين مرز و بوم  شاهد باشيم. موفقيت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.
 

آدرس کوتاه: