نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد منتظر قائم در آموزش و پرورش

 


رئیس قشر بسیج فرهنگیان : شهیدمنتظر قائم از شهدای پیشتاز و شجاعی بود که جان خود را درراه مبارزه مستقیم با امریکا فدا کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد، "علی دهقان بهاء آبادی" رئیس قشر بسیج فرهنگیان استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت : شهید محمد منتظر قائم از شهدای پیشتاز و شجاعی بود که جان خود را در مبارزه مستقیم با امریکا فدا کرد.

معاون پشتیبانی آموزش و پررش استان با اشاره به انتخاب شهید محمد منتظر قائم به عنوان شهید شاخص کشور درسال 95 از تدارک برنامه های معرفی این شهید والامقام در مدارس خبرداد و افزود: بدین منظور کمیته ای در اداره کل آموزش و پرورش تشکیل شده است .

رئیس کمیته تجلیل از شهید منتظر قائم در آموزش وپرورش  با تحلیل از شجاعت ، ولایتمداری و پیشتازی این شهید در مبارزه با تجاوز آمریکا گفت : شهید منتظر قائم از جمله شهدای گرانقدری بود که تحت پرچم ولایت در مقابل نفوذ استکبار ایستاد و جان خویش را فدای اسلام و انقلاب نمود.

"دهقان بهابادی با اشاره به شکل گیری ستاد استانی گرامیداشت شهید شاخص مقابله با نفوذ  افزود : آموزش وپرورش به عنوان یکی از اعضای این ستاد درتدارک برنامه های
ویژه ای در مدارس است.