نشست مدیرکل آموزش وپرورش با 11 دانش آموزراه یافته به مرحله کشوری المپیادعلمی

مدير كل آموزش و پرورش استان يزد با دانش آموزان دوره آموزش تابستاني المپيادهاي علمي كشور در دانشگاه اميركبير تهران ديدارکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد، مدیرکل آموزش و پرورش برای پیگیری وضعیت دانش آموزان برتر المپیادی استان به دانشگاه امیرکبیرتهران رفت و درنشستی صمیمی با این دانش آموزان نخبه به گفتگو نشست .

 دراین دیدار دانش آموزان با قدردانی از پیگیری وتو جه مدیرکل آموزش وپرورش به طرح مسائل و دیدگاههای خود پرداختند و پیشنهاد های  خود را برای فراهم آوردن زمینه موفقیت دانش آموزان نخبه استان در تورنمنت های علمی ارائه کردند .

" عباسعلی دانافر" نیز تلاش ، جدیت و روحیه علمی دانش آموزان را ستود و برای این عزیزان آرزوی موفقیت کرد .

قابل ذکر است مصطفی فاخرزاده و سروش روحی مقدم در رشته فیزیک، ابوالفضل جوهری و سید علی حسینی زاده دررشته زیست، حسین صالحی شادکامی در رشته شیمی ، علی توسلی در رشته کامپیوتر، امیر سلطانی فر و محمد شاه وردی شوازی در رشته ادبی و مهدی شریف نژاد در رشته ی ریاضی از دبیرستان شهید صدوقی یزد  و مهتا مالی از دبیرستان الزهرا و ثمین عباسی از نمونه فرهنگ در رشته ادبی به مرحله کشوری المپیاد های علمی راه یافتند و هم اکنون در حال گذراندن اردوی آمادگی تابستانی در دانشگاه امیرکبیر تهران می باشند.

 

                 
 

 

 

آدرس کوتاه: