نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم به ریاست استاندار یزد

استانداریزد: معلم باید احساس کند که جامعه قدردان اوست

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم استان به ریاست استاندار یزد و سایر اعضا در استانداری یزد برگزارشد.

"سید محمد میرمحمدی "دراین نشست بر برگزاری مردمی مراسم نکوهداشت مقام معلم تاکید کرد و افزود : باید روز معلم ، جامعه به کلاس درسی تبدیل شود برای قدردانی و تکریم از مقام علم و معلم و دیگر بزرگترهای که ما مدیون آنها هستیم.

"استانداریزد" حضور و مشارکت آحاد مردم دراین تکریم و تجلیل را خواستار شد و افزود : مراکز علمی ، دانشگاهها و افراد صاحب نام و چهره های شاخص باید دراین تکریم و نکوهداشت پیشتاز و پیشگام باشند .

رئیس شورای آموزش و پرورش استان با تاکید بر ضرورت پرداخت مطالبات معوقه معلمان افزود: اینجانب اخیرا در نامه ای به وزاری کشور و آموزش و پرورش مشکلات و مطالبات معلمان استان را مجددایادآورشدم.

" میرمحمدی "مشارکت خیرین مدرسه ساز درتوسعه فضاهای آموزشی و پرورشی را ستود و بر هرچه باشکوهتر برگزارشدن جشنواره خیرین مدرسه ساز تاکید کرد.

درابتدای این نشست مدیرکل آموزش ، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز گزارشی از رویکرد برنامه های هفته معلم و برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز ارائه کردند.