نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست ستادبزرگداشت مقام معلم استان باحضور مدیرکل و معاونین صداوسیما

مدیرکل آموزش و پرورش : برنامه هفته مقام معلم امسال رویکرد مدرسه ای دارد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم استان یزد با حضور مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز یزد در پژوهشکده تعلیم  و تربیت برگزارشد.

مدیرکل آموزش و پرورش دراین نشست از زحمات رسانه ملی در نکوهداشت شأن و مقام معلم استان یزد تقدیر کرد و افزود : صدا و سیما نقش مهمی در ترویج و ارتقاِی این فرهنگ در جامعه دارد .

"احمد شیرزاد"  ویژه برنامه های خبری تلنگر را نمونه موفقی دراین راستا دانست و از عوامل این برنامه درانعکاس چهار نمونه از جلوه های ایثار معلمی تجلیل کرد.

"شیرزاد " رویکرد برنامه های امسال هفته بزرگداشت مقام معلم با محوریت مدارس دانست و افزود دانش آموزان و اعضای انجمن اولیا ومربیان وسایر تشکل های مدرسه با برنامه های ابتکاری خود از معلمان تجلیل می کنند .

درادامه این نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد همه جامعه را مدیون معلمان دانست و افزود : صدا و سیمای مرکز یزد تکریم  و تجلیل از معلمان را در تمامی ایام سال مورد توجه قرارداده است و در هفته معلم نیز ازتمامی ظرفیت خود بهره می گیرد .

"احمد پهلوانیان" بزرگی و ارجمندی مقام والای معلم را ستود و افزود: مدیریت مجموعه آموزش و پرورش استان بسیار تاثیر گذار ، خوش اخلاق ، نام آور و پرتلاش برای تحقق اهداف تعلیم وتربیت کوشش می کند

سپس دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز هریک گزارشی از اقدامات انجام شده برای بزرگداشت هفته معلم و برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز ارائه کردند

درادامه این نشست تفاهم نامه همکاری صدا و سیما مرکز یزد و اداره کل آموزش و پرورش استان برای آموزش رسانه ای دانش آموزان به امضای "احمد شیرزاد" مدیرکل آموزش و پرورش و "احمد پهلوانیان " مدیرکل صداوسیما مرکز یزد رسید.

این تفاهم نامه به منظور فراهم آوردن زمینه ی ارائه خدمات آموزشی به دانش علاقمند استان یزد در رشته های خبرنگاری ، گویندگی ، بازیگری و... در هفت ماده ، دو بند و یک تبصره منعقد شده است

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از برنامه خبری گروه تلنگر خبرگزای صدا و سیمای یزد تقدیرشد.آدرس کوتاه: