نشست توجیهی مسئولان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان

معاون پشتیبانی : وظیفه ما در ستادهای اسکان نوروزی تعظیم وتکریم معلم است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست توجیهی کارشناسان تعاون و مسئولان ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان یزد با حضور معاون پشتیبانی این اداره کل درمحل سالن اجتماعات خانه معلم شهید دادرس برگزارشد.

دراین نشست معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش از زحمات کارشناسان تعاون ورفاه شهرستانها و مناطق 14 گانه استان برای ارائه خدمت به همکاران فرهنگی و میهمانان در نوروز 95 قدردانی کرد و از آمادگی استان یزد برای ارائه خدمت  به فرهنگیان در نوروز 96 خبرداد

"علی دهقان بهابادی " مدیران اسکان نوروزی را به فراهم آوردن محیط جذاب و امن برای اسکان فرهنگیان توصیه کرد و گفت :  وظیفه ما در ستادهای اسکان نوروزی ، تعظیم وتکریم معلم است .

"دهقان بهابادی " ضرورت استفاده از فناوری های نوین برای ارائه خدمت بهتر به همکاران فرهنگی را یادآورشد و از مسئولان ستاد اسکان نوروزی خواست با استفاده بهینه از فناوری های نوین ، دسترسی به خدمات اسکان را تسهیل کنند .

وی افزود : امسال 3 هزار و 800 کلاس درس در 420 مدرسه برای اسکان نوروزی فرهنگیان در سطح استان تجهیزشده است  و 15 پایگاه  کار پذیرش و اسکان مسافران را به عهده دارند .

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان به خرید تجهیزات ستادهای اسکان به مبلغ 12 میلیارد ریال اشاره کرد و گفت این تجهیزات شامل  یخچال ، تلویزیون ، پتو و بالش است که بین مناطق استان توزیع شده است .

ایشان درپایان دسترسی آسان مسافران به پایگاههای ستاد اسکان را مورد تاکید قرارداد و گفت : مسئولان ستادهای اسکان با نصب بنرهای مسیر نما ، میهمانان را راهنمائی کنند و و با روی خوش و برخورد مناسب، موجبات ماندگاری خاطرات سفرهای نوروزی به یزد را فراهم کنند .

آدرس کوتاه :