نشست استانی طرح شهاب در آموزش و پرورش استان یزد برگزارشد

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : رویکرد توسعه استان حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان و طرح ایده های جدید و خلاقانه است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"عباسعلی دانافر" در جلسه استانی طرح شهاب که در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد گفت: توجه ویژه به حوزه مراکز نوآوری و رفتن به سمت ایده های نو و فضای کسب و کار جدید باید در راس امور قرار گیرد که این مهم مورد تاکید مقام عالی استان هم می باشد.
وی شناسایی  و حمایت از استعدادهای برتر توسط دستگاهها و نهادها که بنیاد نخبگان در راس آنها است  را خواستار شد و تنها راه برون رفت از مشکلات را استفاده و  بهره گیری از استعدادهای برتر دانست و اظهار داشت: طرح شهاب در همین مسیر قرار دارد  و برای اجرای آن باید از تمام ظرفیت های درونی و بیرونی جهت معرفی و شناسایی این طرح استفاده شود.
 مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد حضور همه معاونین و همراهی آنها با محوریت استعدادهای درخشان در راستای هدایت خوب و شایسته دانش آموزان  و شناسایی در کلیه سطوح و همچنین طرح موضوع در شورای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق با حضور فرمانداران  جهت توجیه و حمایت  و آشنایی  بیشتر و در نتیجه حمایت از آن را از نکات ضروری برشمرد.
گفتنی است سایر اعضاء در این جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
آدرس کوتاه :