نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرکل اموزش و پرورش : با توکل ، کار و تلاش مضاعف ، تعامل و همدلی با سایر دستگاها برای ارتقای کیفیت آموزش و پرورش تلاش خواهیم کرد.


 

"احمد شیرزاد" که جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان یزدکه با دستور کارتبیین سیاست ها و برنامه های آموزش و پرورش درسال جاری تشکیل شد با اشاره به نام گذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گفت : با استعانت از خداوند بزرگ و با توکل ، کار و تلاش مضاعف ،  تعامل و همدلی با سایر دستگاها برای ارتقای کیفیت آموزش و پرورش تلاش خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش درادامه با تشریح وضعیت اعتبارات و ضرورت رعایت اقتصاد مقاومتی از برنامه ریزان تعلیم و تربیت خواست با رعایت صرفه جوئی ، برنامه ریزی مناسب ، استفاده از روش های نوین ، ارتقای بهره وری ، استفاده از توانمندی معلمان ، مدیران و پرسنل اداری زمینه تحقق شعارسال مقام معظم رهبری را فراهم نمایند.

"شیرزاد " با اشاره به روز 18 فروردین که به روز سلامت نام گذاری شده توجه حاضران را به سلامت روانی محیط کار معطوف داشت و افزود : از زبان خود مانند سلامتی خود مراقبت کنیم ، تلاش و تمرین کنیم تا از موفقیت های دیگران لذت ببریم ، درقبال نامهربانی دیگران بردبارباشیم تا نیروی معنویمان تقویت شود.

ایشان برتقدم هوش ، ادب ، تربیت و متانت همکاران برسایر ویژگی های آنان تاکید کرد و افزود این خصوصیت ها و ویژگیهای پسندیده باید نسبت به مواضع سیاسی و حتی کاریمان نمود بیشتری داشته باشد

وی انگیزه داشتن وانگیزه دادن را از موجب موفقیت درمحیط کار دانست و گفت:  راز انگیزه آن است که از انجام کار بیشتر از نتیجه آن لذت ببریم .

این مسئول تاثیر ارتباط کلامی درکار را یادآورشد وگفت : بیایید همیشه دلخوری هایمان را به موقع بگوییم و حرف خود را با کلام مطرح کنیم و نه با رفتار، جون که از کلام همان برداشت می شود که شما می گوئید.

مدیرکل آموزش و پرورش در پایان توسعه مشارکت را از سیاست های آموزش و پرورش برشمرد و بربهره گیری شایسته از ظرفیت شورای آموزش و پرورش ، مجمع خیرین مدرسه ساز و انجمن اولیا و مربیان مدارس تاکید کرد .