نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرکل اموزش وپررورش باتبریک روز معلم اززحمات همه معلمان استان قدردانی کرد.

همزمان باروز معلم مدیرکل آموزش وپرورش استان باحضور درچند مدرسه ، روز معلم را به همه معلمان استان تبریک گفت و با اهدای شاخه گل اززحمات معلمان تقدیرکرد.

 احمدشیرزاد دراین مراسم افزود : بايد فرهنگ تجليل از معلمان در جامعه نهادينه شود و آحاد مردم از معلم تجليل كنند.

وي رويكرد اينده نظام تعليم و تربيت را رويكرد مدرسه محور دانست و اظهار داشـت: بايد زمينه اي فراهم كنيم كه همه آحاد جامعه در قالب تشكلهاي دانش آموزي، فرزانگان، سازمان دانش اموزي ، بسيج دانش اموزي، تشكلهاي مدرسه و سازمانهاي دولتي و مردم نهاد تجليل از معلمان را به دست گيرند.

به گفته وي طي سالهاي اخير اين دسته از تشكل ها و همچنين برخي از شوراهاي اسلامي و تشكلهاي مختلف به نوعي وارد اين عرصه شده و از معلمان خود تجليل مي كنند.

شيرزاد يادآور شد: امسال مديران دستگاههاي دولتي به مدارس رفتند و در كنار دانش اموزان از معلمان تجليل مي كنند و به دانش اموزان ياد مي دهند كه بايد قدردان معلم خود باشند.

وي اضافه كرد: به همين مناسبت امروز تعدادي از مديران دستگاههاي دولتي و غير دولتي به مدارس رفتند و از معلمان تجليل كردند ضمن آنكه برخي از آنان هم به ديدار معلمان قديمي خود شتافتند.

مدير كل آموزش و پرورش يزد تصريح كرد: همچنين مسئولان آموزش و پرورش استان هم به همين مناسبت به مدارس خاص و روستايي رفته اند تا از معلمان تجليل و ساعاتي را در كار دانش آموزان باشند.

وي افزود: رويكرد ما اين است كه از همه معلمان در هم سطوح تجليل شود و اين فرهنگ از دانش آموزان ديروز به امروزي ها منتقل شود.

آدرس کوتاه: