نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز :

جشنواره خیرین مدرسه ساز به شیوه جدید 15 اردیبهشت ماه در یزد برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد "محمد علی خواجه رضائی" از برگزاری هیجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در تمامی مدارس خیّر ساز استان خبرداد و افزود : این جشنواره به طور همزمان 15 اردیبهشت ماه در 14 شهرستان و منطقه آموزشی و پرورشی استان برگزار خواهد شد .

"خواجه رضائی " مشارکت و همراهی خیرین مدرسه ساز در احداث ، توسعه و تجهیز مدارس استان راستود و افزود : بنا به مصوبه شورای آموزش وپرورش استان،  هیجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز به شیوه ابتکاری جدید برگزار می شود.

وی افزود : دراستای اجرای این جشنواره مدارس خیرساز ضمن هماهنگی با خیّر یا خیرین مدرسه خود زمینه حضور آنان را درمدرسه فراهم نموده ومراسم به طور همزمان از ساعت 11 صبح آغاز و تا ساعت 13 ادامه خواهد داشت.

"خواجه رضائی"  به برگزاری مراسم نمادین استانی و شهرستانی در مرکز استان و هریک از شهرستانها و ناطق 14 گانه با حضور مسئولان استانی و محلی اشاره کرد وافزود : بدین منظور در مرکز استان و هریک از شهرستانها یک مدرسه با ویژگی خاص درنظر گرفته شده و مراسم درآن برگزار می شود .

این مسئول افزود : بعد از اتمام جشنواره درسطح مدرسه ، خیرین مدرسه ساز هرشهرستان در محلی که آموزش و پرورش درنظر گرفته ، نشست عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز آن شهرستان را برگزار خواهند کرد.

آدرس کوتاه: