دهمین نشست شورای آموزش و پرورش

دردهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان ، دانش آموزان برگزیده المپیادی وجشنواره خوارزمی مسائل و دیدگاه های خود را با اعضای این شورا درمیان گذاشتند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دهمین نشست شورای آموزش وپرورش استان یزد به ریاست استاندارو حضور سایر اعضا و هشت نفراز دانش آموزان برگزیده و مدال آور المپیاد های علمی وجشنواره جوان خوارزمی درپژوهشکده تعلیم وتربیت برگزارشد .

درابتدای این نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به نزدیک شدن به هفته شوراهای آموزش و پرورش از زحمات و پیگیری های اعضای این شورا دراستان ، شهرستانها و مناطق تقدیر کرد و گفت : با توجه به ارزیابی صورت گرفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستانهای میبد ، اردکان و اشکذر به عنوان شوراهای برتر سال جاری انتخاب شدند .

"احمد شیرزاد" ازپیگیری مجدانه مسئولان استانی و کشوری برای پرداخت مطالبات فرهنگیان قدردانی کرد و گفت :رضایت مندی فرهنگیان و قدردانی از زحمات آنان زمینه رشد ، توسعه و تعالی نظام تعلیم وتربیت در همه ابعاد آموزشی و پرورشی را فراهم می سازد .

وی تلاش های دانش آموزان استان در کسب مدارج عالی تعلیم و تربیت را یادآورشد و با تجلیل از دانش آموزان برتر المپیاد علمی و جشنواره جوان خوارزمی گفت : دانش آموزان استان هم درزمینه علمی و هم درزمینه پرورشی و تربیتی سرآمد هستند .

درادامه این نشست 8 نفراز دانش آموزان بنام سید مهران بیدگی ، زهرا بابائی بافقی ، یگانه شوق الشعرا ، محمد جواد انتظاری ، علیرضا توفیقی ، امید ظریفی ،علیرضا دادگرنیا و سپیده احمدیان از برگزیدگان المپیاد های علمی و جشنواره جوان خوارزمی به طرح دیدگاهها ، مسائل و مشکلات خود درارتباط با فعالیت های علمی و تربیتی پرداختند

درادامه این مراسم استاندار یزد صبورانه به سوالات دانش اموزان پاسخ گفت و با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل نمود.

 

 

آدرس کوتاه: