نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه مدیر آموزش وپرورش درتفت

محمد صادق مهدیان به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان تفت معرفی شد.

در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ، معاونین اداره کل ، فرماندار و جمعی از فرهنگیان ، پیشکسوتان و مسئولان محلی تفت محمد صادق مهدیان به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش در تفت معرفی و ازخدمات رضا فلاح نژاد تقدیر شد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد دراین مراسم با اشاره به مناسبت های جاری پنجم اردیبهشت ماه سالروز شهادت شهید منتظر قائم را گرامی داشت و از این شهید والامقام و استاد شهید مرتضی مطهری تجلیل کرد .

"احمد شیرزاد " سعه صدر ، شناخت عمیق ، حسن خلق و تدبیر درامور را لازمه اتخاذ یک تصیم مناسب  شایسته دانست و افزود : یک تصمیم درست می تواند فضای مدرسه را پویا ، خلاق ، بانشاط ، دلچسب و لذت بخش نماید

"شیرزاد "سختی های و تنگناهای مالی آموزش وپرورش در سال 94 را یادآورشد وگفت : مدیران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت در جای جای استان یزد با وجود همه این تنگناها ، موفقیت های خوبی را رقم زدند

ایشان درادامه برنامه های بزرگداشت هفته معلم را خاطرنشان کرد و گفت : امسال رویکرد برنامه های هفته معلم ، تکریم از همه معلمین است و انتخاب معلم نمونه به شکل سابق باآن فرم ها وشرایط خاص را نخواهیم داشت .

مدیرکل آموزش و پرورش با برشمردن آثار وجودی معلمان گفت : برنامه های امسال هفته معلم با محوریت مدرسه ، منطقه و شهرستانها برگزار می شود و همه کسانی که امروزه جایگاهی دارند نباید فراموش کنند که روزی در محضر معلم بوده اند .

فرماندار تفت نیز دراین مراسم با اشاره به حدیثی از حضرت امام صادق علیه السلام به ذکر ویژگی های مدیر درجامعه اسلامی اشاره کرد و گفت : یک مدیر باید مردم را تکریم کند ، رازدارمردم باشد و درمقابل سختی ها صبر پیشه کند

زارع مهمترین محور توسعه را برخوردای از یک برنامه مدون و خوب دانست وافزود : دستگاه تعلیم وتربیت علاوه بر برنامه محوری باید زمینه ی استفاده از نظرات همه پیشکسوتان و کارشناسان را با تشکیل اتاق فکر فراهم نماید.

وی در ادامه به انتظارات مردم از دستگاه تعلیم وتربیت پرداخت وگفت : مردم انتظار دارند آموزش و پرورش زمینه  و بستری را فراهم کند که دانش آموزان هم درحوزه علم و هم درحوزه اخلاق خوش بدرخشند.

رئیس شورای آموزش و پرورش درپایان از زحمات دوساله رئیس پیشین آموزش و پرورش تفت قدردانی و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود. 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات سی ساله رضا فلاح نژاد تقدیر شد.