نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل اتاق فکر با موضوع اقتصاد مقاومتی در حوزه معاونت پشتیبانی

معاون پشتیبانی : کمیته صرفه جوئی در حوزه مالی ، اداری و پشتیبانی آموزش و پرورش تشکیل می شود .

 

 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد اتاق فکر حوزه معاونت پشتیبانی این اداره کل که با موضوع بررسی راهکارهای تبیین و اجرای سیاست های "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل"  در آموزش و پرورش تشکیل شد.

"علی دهقان بهابادی " در این نشست با اشاره به فرهنگ مردمان استان یزد گفت : ساکنان دارالعباده پیشتاز عرصه اقتصاد مقاومتی هستند و روحیه  تلاش ، سخت کوشی و قناعت در پیشینه مردم این دیار به خوبی هویدا است.

وی با یادآوری ضرورت بهره گیری از شیوه های جدید ، خلاقانه و ابتکاری برای انتقال این فرهنگ به نسل جدید گفت: تغییر روشها ، لازمه زندگی امروزی است  و اگر می خواهیم بازنده نباشیم  باید از تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود بهره ببریم .

ایشان اولویت دادن به نرم افزارها به جای تاکید عادت گونه بر سخت افزار را خواستارشد وگفت : مدیریت نیروی انسانی و مدیریت منابع درکنار مدیریت هزینه ها دراقتصادی مقاومتی مورد تاکید است.

"دهقان بهابادی " توجه به مشارکت را ازاولویت ها آموزش و پرورش در سال جاری خواند و از تمامی دست اندرکاران دستگاه تعلیم وتربیت خواست زمینه مشارکت همه جانبه اقشار مختلف جامعه را در عرصه های مختلف فراهم کنند .

 معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان ، دقت ، سرعت ، نظم همراه با برنامه ریزی مسئولانه را از دیگر مولفه های تحقق این مهم دانست و از مدیران حوزه معاونت پشتیبانی خواست با نگاه مسئولانه به بیت المال و با رعایت اصول تعاملات انسانی درجهت تبیین و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی درحوزه خود تلاش کنند.

 

 

 

 

آدرس کوتاه: