تجلیل از دو تعاونی برتر در حوزه آموزش و پرورش

شرکت‎‎ تعاونی اعتبار فرهنگیان شاغل و بازنشسته یزد و شرکت تعاونی مسکن جامعه فرهنگیان یزد به عنوان تعاونی های برتر استان در دوازدهعمین جشنواره معرفی تعاونی های برتر تجلیل شدند.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در دوازدهمین جشنواره تعاونی‎‎های برتر استان یزد و مراسم تجلیل از تعاونی های برتر، گفت: این جشنواره نسبت به سال گذشته با تغییر رویکرد مثبتی همراه بوده که انتخاب تعاونی‌ها بر مبنای روش‌های علمی بنا شده است.
وی با بیان اینکه این جشنواره با رقابت 260 شرکت تعاونی در 20 گرایش تخصصی برگزار شده است اظهار کرد: بنابراین پس از داوری شاخص‌‌های عمومی و اختصاصی از سوی داوران 23 تعاونی برگزیده شناخته شدند.
ریاحی با اشاره به اهداف این جشنواره بیان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ تعاون جامعه، معرفی توانمدی های بخش تعاون و ایجاد انگیزه و رقابت سالم در بین تعاونی های استان از اهداف این جشنواره محسوب می شود.
این مقام مسئول ادامه داد: اطلاعات مربوط به شاخص های عمومی و اختصاصی تعاونی های داوطلب به صورت الکترونیک در فرم های مربوطه به همراه مستندات به صورت خوداظهاری تکمیل شد.
وی افزود: سپس اطلاعات و مستندات پیوست از سوی شورای اجرایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی و جمع شد؛ در نهایت این مستندات در کمیته داوری مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اخذ شد.
درادامه این مراسم از 23 تعاونی برتر استان تجلیل شد که دراین میان شرکت‎‎ تعاونی اعتبار فرهنگیان شاغل و بازنشسته یزد و شرکت تعاونی مسکن جامعه فرهنگیان یزد به عنوان تعاونی های برتر استان نیز در این راستا مورد تجلیل قرارگرفتند .

آدرس کوتاه: