نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بهره برداری از یک مدرسه خیری با حضور استانداریزد

به میمنت میلاد امام علی (ع) دبستان دخترانه حاج مرتضی رحمانی زاد در مجموعه مسکن مهر بلوار مدرس افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آیین افتتاح دبستان دخترانه حاج مرتضی رحمانی زاد با حضور استانداریزد ، مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیرکل نوسازی مدارس ، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز جمعی از مسئولان محلی ، خانواده خیر مدرسه ساز ، فرهنگیان و دانش آموزان برگزارشد.

استانداریزد: خیرین گنجینه ای از معرفت ، محبت و  گسترش دهنده صفات ارزشمند الهی هستند 

استاندار یزد دراین مراسم با تجلیل از خیرین استان یزد از این بزرگواران به عنوان سرمایه های  ارزشمند استان یاد کرد که صفات الهی را بروز و ظهور داده اند .

"سید محمد میرمحمدی " با اشاره به توصیه های خداوند متعال به انفاق ، خیرات و کمک به دیگران  گفت : خداوند متعال ارزش کار خیر را چندین برابر می کند و در تحقق آیات و وعده های الهی تردیدی نیست .

وی با یادآوری این نکته که ما روزانه به دفعات متعدد اعمال و افعال خود را با نام و یاد خداونده بخشنده مهربان آغاز می کنیم افزود : همه انسانها به عنوان خلیفه خدا درروی زمین نیز باید متخلق به این صفات والا وارزشمند باشند و خیرین این صفات خداوندی را در رفتار و اعمال خویش ظهور و بروز داده اند.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز دراین مراسم با تجلیل از اقدام نیکوکارانه خیر مدرسه ساز آقای رحمانی زاده و همسر محترمشان گفت :این دبستان 12 کلاسه دررزمینی به مساحت 3 هزار 418 مترمربع و زیر بنای 1 هزار 880 مترمربع در دو طبقه با اعتباری افزون بر 1 میلیارد و 700 میلون تومان احداث شده و حاج مرتضی رحمانی زاد در تکمیل این دبستان مشارکت نموده است .

"احمد شیرزاد"  از آمادگی این خیر برای مشارکت در احداث دو فضای آموزشی خبرداد و افزود : امروزه استان یزد در  در مجتمع های مسکونی به ویژه مسکن مهر و با کمبود فضای آموزشی روبروست و علاوه برآن بسیاری مدارس استان قدیمی و نیاز به تخریب و بازسازی دارد

دراین مراسم مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد ، رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه نیز از مشارکت خیر مدرسه ساز درتکمیل این فضای آموزش قدردانی کردند و چند تن از دانش آموزان مقالاتی را در ستایش این عمل خداپسندانه قرائت نمودند .