نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم معرفی و تجلیل شدند

اختتامیه پنجمین دوره جشنواره نوجوان سالم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش برگزارشد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ، مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره نوجوان سالم با حضور مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزارشد.
دراین مراسم معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد با تقدیر از تمامی دست اندرکاران برگزاری پنجمین جشنواره نوجوان سالم گفت : این جشنواره با محوریت سبک زندگی سالم و کاهش رفتارهای پرخطر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از آبان ماه در مدارس آغاز و هم اکنون شاهد مراسم اختتامیه این مسابقات هستیم.
"عباس دهقان"  از ارتقای کمی وکیفی شرکت کنندگان دراین جشنواره خبرداد و افزود : امسال دبیرخانه جشنواره قریب 1300 اثر در رشته های مقاله نویسی ،  عکس ، فیلم کوتاه وانمیشن ، نقاشی ، نشریه یواری ، شعر ، ایده پردازی و نرم افزار را دریافت نمودو این تعداد نسبت به سال گذشته قریب صدرصد رشد داشته است
"دهقان " همچنین به مشارکت همکاران محترم فرهنگی دراین جشنواره اشاره کرد و افزود: همکاران فرهنگی نیز با ارسال  35 مقاله دراین جشنواره شرکت داشته اند .
وی درپایان از همه دستگاههایی که آموزش وپرورش استان را در این زمینه همراهی می نمایند تقدیر وتشکر نمود .
درمراسم اختتامیه این نشست که خانم پارسا نماینده وزارت آموزش وپرورش نیز حضور داشت با اهدای هدایا و لوح تقدیر از دانش آموزان و گروهها برگزیده تجلیل شد .

آدرس کوتاه: