برگزاری همایش دبیران و آموزگاران تربیت بدنی ناحیه دو

به مناسبت گرامیداشت هفته تکریم و تجلیل از مقام معلم و نکوداشت یاد وخاطره استاد فرزانه معلم شهید مرتضی مطهری ،همایش دبیران و آموزگاران تربیت بدنی ناحیه دو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  درراستای گرامیداشت هفته تکریم وتجلیل از مقام  معلم و نکوداشت یاد وخاطره استاد فرزانه معلم شهید مرتضی مطهری ،همایش دبیران و آموزگاران تربیت بدنی ناحیه دو با حضور بیش از 100 نفر از معلمان تربیت بدنی در محل پژوهشگاه آیت الله خاتمی برگزارشد.

" عباس دهقان" معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل دراین مراسم با تبریک هفته معلم وتشکر از زحمات مربیان تربیت بدنی براهمیت نقش آفرینی معلمین ورزش درنهاد  تعلیم وتربیت  روح و جسم دانش آموزان تاکیدنمودو به بیان طرح ها و برنامه های حوزه تربیت بدنی پرداخت واز زحمات مربیان تقدیر نمود.

"منصور ارجمندی" رییس آموزش و پرورش ناحیه دو نیز در ادامه ضمن تبریک به تمامی معلمان نقش معلمین تربیت بدنی را در تعلیم و تربیت بسیار مهم برشمردند و ابراز امیدواری کرد با همکاری و مساعدت تمامی معلمان و مسئولین در راستای ایجاد جامعه ای با نشاط و سالم گام های مثبتی برداشته شود و همه در جهت ایجاد نسل شاداب و با نشاط کوشا باشیم . گفتنی است درپایان مربیان تربیت بدنی مسائل ،مشکلات وپیشنهادات موردی را بیان نمودند.

آدرس کوتاه: