با پیگیری‌های فرماندارمیبد ده میلیارد ریال اعتبار پروژه استخر آموزش‌وپرورش شهرستان ابلاغ شد

2 مدرسه توسط ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان میبد احداث می شود

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد به نقل ازفرمانداری میبد؛ با سفر این هفته "حسین فلاح" فرماندارمیبد به تهران به همراه "محسن موحدی فرد" مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان،"سید مصطفی موسوی" رئیس دفتر نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و "جواد حمیدیان " کارشناس پیگیری‌های فرمانداری در تهران اعتبار پروژه استخر آموزش‌وپرورش شهرستان ابلاغ گردید.

حسین فلاح در دیدار خود با معاون وزیر آموزش‌وپرورش ضمن شرح نیازهای آموزش‌وپرورش شهرستان و با توجه به مشارکت خیرین درزمینهٔ احداث آموزشگاه‌ها، ابلاغ یک میلیارد تومان برای تکمیل استخر آموزش‌وپرورش را از مهر اله رخشانی ‌مهر معاون وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گرفت.

فلاح با اشاره به تماس تلفنی حضرت آیت‌الله اعرافی؛ امام‌جمعه شهرستان با معاون وزیردراین دیدار گفت: رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور طی نامه‌ای مبلغ فوق را به مرکز استان ابلاغ و نسبت به فعال نمودن ادامه احداث آن تأکید کردند.

حسین فلاح با حضور در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با دکتر علی نیکزاد و دکتر سجاد کلانتر در خصوص احداث 2 باب مدرسه مذاکره و موافقت این ستاد از طریق بنیاد برکت را به دست آورد.

لازم به ذکر است با پیگیری‌های فرماندارمیبد برای نخستین بار 2 باب مدرسه 6 کلاسه برکت بااعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد هم در روستای حسن‌آباد بفروئیه و شهر ندوشن با زیربنای هزار و 600 مترمربع و اعتبار 20 میلیارد ریال بوده که با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال احداث است.

 

آدرس کوتاه: