آیین افتتاحیه آموزشگاه خیری حاج حسین غلامپور

آیین افتتاحیه آموزشگاه خیری حاج حسین غلامپور هارونی در شهرستان ابرکوه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  مراسم افتتاحیه آموزشگاه خیری حاج حسین غلامپور هارونی با حضور زارع مدیر کل امور روستاها و شوراهای استانداری، امین الرعایا معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان، رخسارپور معاون توسعه و تجهیز نوسازی مدارس، حجت الاسلام حسینی و علیزاده امام جمعه شهرستان ابرکوه و بخش بهمن، خواجه رضایی مدیر عامل نوسازی استان یزد، روحی پناه مدیر آموزش و پرورش شهرستان، کاظمی نسب فرماندار، و جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

" مسلم روحی پناه " مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه ضمن عرض خیرمقدم به مسئولان و تشکر از خیر مدرسه ساز گفت: این آموزشگاه به همت حاج حسین غلامپور و تلاش های پسر ایشان در طول 3 ماه و زیربنایی به مساحت 550 متر احداث شده است که 100 درصد هزینه ها توسط خیر، تامین شده است.

امام جمعه بخش بهمن شهرستان افزود: تنها چیزی که برای انسان باقی می ماند، عمل انسان می باشد که شامل خدمات اجتماعی می شود و مدرسه سازی جزو این اعمال پسندیده می باشد.

در ادامه فرماندار ابرکوه با اظهار خرسندی از مشارکت و نقش فعال خیران مدرسه ساز شهرستان، از پیگیری تمام مسئولان شهرستان برای اجرای این عمل خداپسندانه تشکر نمود و افزود: باقیات صالحاتی بهتر از مدرسه سازی نیست.

امین الرعایا معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز در ادامه بیان کرد: آن کسی نزد خدا محبوب تر است که برای دیگران سودمند تر باشد.

وی افزود: همگی ما اینجا جمع شده ایم و آمده ایم که بگوییم آقای غلامپور از شما تشکر می کنیم.

در پایان  با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات خداپسندانه و ایثارگرانه ی این خیر بزرگوار " حاج حسین غلامپور" تجلیل شد.

 

آدرس کوتاه: