اعلام برنامه زمانبندی مراجعه چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام برنامه زمانبندی مراجعه چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش


برنامه زمانبندی مراجعه جهت تشکیل پرونده و مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان یزد اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛پارسائیان رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش  استان یزد با اعلام این خبر افزود: کلیه پذیرفته شدگان می بایست مطابق برنامه زمانبندی با مدارک کامل به اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان یزد مراجعه نمایند. 
وی گفت: این افراد صرفاً می بایست به اداره کل مراجعه نموده و پس از تشکیل پرونده و تایید شرایط، نوبت مصاحبه دریافت نموده و قبل از مراجعه به محل مصاحبه فرم اطلاعات فردی تکمیل شده خود را به واحد گزینش اداره کل تحویل نمایند. 
پارسائیان همچنین با تاکید بر اینکه کلیه مدارک می بایست در هنگام مراجعه همراه معرفی شدگان باشد بیان داشت: حضور خود فرد داوطلب در روز تشکیل پرونده الزامی بوده و افرادی که به دلایل موجه امکان حضور در روز مشخص شده را ندارند می بایست قبل از روز مذکور طی تماس تلفنی با شماره 33144524 جهت تعیین زمان مراجعه اقدام نموده و عدم مراجعه به دلایل غیرموجه به منزله انصراف بوده و استخدام ایشان لغو می گردد.
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش افزود: افرادی که در هنگام ثبت نام گزینه حافظ قرآن را انتخاب کرده اند می بایست گواهی درجه حفظ قرآن را که به امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور رسیده است را در روز تشکیل پرونده به همراه داشته باشند. 
پارسائیان اضافه کرد: افرادی که در کارنامه خود در قسمت سهمیه ی معرفی، مدرک سهمیه ایثارگری 25درصد، 5درصدو معلولین ثبت شده است برای بررسی می بایست نامه تاییدیه از مرجع ذیصلاح دریافت و به همراه خود داشته باشند
جهت دریافت اطلاعیه شماره دو و فایل اطلاعات فردی کلیک کنید .
آدرس کوتاه :